ثبت نام تكمیل ظرفیت رشته های كارشناسی علمی كاربردی شروع شد

به گزارش بلاگ سان ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی - کاربردی از امروز شروع شد.

ثبت نام تكمیل ظرفیت رشته های كارشناسی علمی كاربردی شروع شد
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، با عنایت به مصوبات بیست و چهارمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو ۲۲ مهر ۹۹ مقرر شد برای ظرفیت خالی مانده رشته های تحصیلی دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی – کاربردی مهرماه سال ۱۳۹۹، پذیرش در نوبت بهمن ماه صورت گیرد.
تمامی متقاضیان (اعم از متقاضیانی که در پذیرش دوره مذکور ثبت نام کرده و یا ثبت نام نکرده اند)، می توانند برای ثبت نام در رشته های تحصیلی مراکز آموزشی پذیرنده در این مرحله، با مشاهده اطلاعات رشته محل های اعلام شده و مشخص کردن رشته و مرکز آموزشی مورد علاقه خود، با همراه داشتن مدارک مورد نظر به مرکز آموزشی محل پذیرش رشته مورد تقاضا رجوع کنند. این متقاضیان از ۱۷ تا ۲۳ دیماه ۹۹ می توانند به مرکز آموزشی محل پذیرش رشته مورد تقاضا رجوع کنند.
متقاضیان باید دارای گواهینامه کاردانی (فوق دیپلم) بوده و حداکثر تا تاریخ ۳۰ بهمن ۹۹ نسبت به دریافت مدرک تحصیلی دیپلم خود اقدام نموده باشند و متقاضیانی که حداکثر تا تاریخ ۳۰ مهر ۹۹ از مقطع کاردانی فارغ التحصیل شده اند لازم است معدل درج شده در گواهی کاردانی را در تقاضانامه ثبت نام درج کنند.
همینطور آن دسته از متقاضیانی که در زمان ثبت نام دانشجوی سال آخر دوره کاردانی هستند و حداکثر تا تاریخ ۳۰ بهمن ۹۹ موفق به دریافت مدرک کاردانی خود می شوند مجاز به انتخاب کدرشته محل های این مرحله هستند و جهت ثبت معدل کل خود باید بایست میانگین نمرات واحدهای درسی گذرانده شده تا تاریخ ۳۰ مهر ۹۹ را در تقاضانامه ثبت نامی درج کنند.
متقاضیان باید در زمان ثبت نام از راه مراکز آموزشی مربوط، بابت هزینه ثبت نام نسبت به پرداخت مبلغ ۴۶۰ هزار ریال (۴۶ هزار تومان) از راه سیستم پرداخت الکترونیکی در سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org اقدام نمایند.
هر متقاضی می تواند صرفا یک کدرشته محل از یک گروه آموزشی و با عنایت به مندرجات اطلاعیه و دفترچه راهنمای پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی مهر ماه سال ۱۳۹۹ انتخاب نماید.
چنانچه متقاضی قبلاً در ردیف پذیرفته شدگان نهایی مرحله پذیرش دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی مهر ماه سال ۱۳۹۹ قرار گرفته باشد و در این مرحله از پذیرش برای ادامه تحصیل در یکی از مراکز ثبت نام کند، قبولی قبلی وی لغو و با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد.
بعد از انجام ثبت نام، افراد بعنوان پذیرفته شده مشروط (در مراکز آموزشی پذیرنده که به آن رجوع داشته اند) تلقی می شوند و آغاز به تحصیل آنان تا زمان تایید نهایی این سازمان به صورت مشروط خواهد بود.
اصلاحات در ارتباط با دفترچه راهنمای پذیرش دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی مهر ماه سال ۱۳۹۹ هم در اطلاعیه ثبت نام درج شده است و داوطلبان برای انتخاب رشته باید به آن دقت کنند.1399/10/17
23:52:33
0.0 / 5
406
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog