رئیس دانشگاه اعلام كرد:

تلاش دانشگاه محقق اردبیلی برای جذب دانشجویان خارجی

به گزارش بلاگ سان اردبیل رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با اعلان اینکه سیاست دانشگاه محقق اردبیلی به سمت بین المللی سازی دانشگاه است، اعلام نمود: در همین راستا تلاش می نماییم حضور دانشجویان خارجی در رشته های مختلف تحصیلی در دانشگاه افزایش یابد.

تلاش دانشگاه محقق اردبیلی برای جذب دانشجویان خارجی
عزیز حبیبی در جلسه هیات رئیسه دانشگاه محقق اردبیلی از ثبت نام نخستین دانشجوی خارجی شهریه پرداز در این دانشگاه آگاهی داد و اظهار داشت: این دانشجو اهل نیجریه بوده و در مقطع کارشناسی ارشد رشته مشاوره این دانشگاه تحصیل خواهدنمود.
محمدتقی آل ابراهیم رئیس گروه همکاریهای علمی و بین المللی دانشگاه محقق اردبیلی نیز با اعلان اینکه این دانشجوی اهل نیجریه با مکاتبه با دفتر امور بین الملل دانشگاه برای تحصیل در این دانشگاه درخواست داده بود، اظهار داشت: بعد از مکاتبه با دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی و ستاندن موافقت گروه آموزشی مربوطه، موافقت قطعی دانشگاه برای تحصیل وی صادر شد.

وی اضافه کرد: همین طور پس از مکاتبه گروه همکاریهای علمی و بین المللی دانشگاه با اداره کل دانشجویان غیرایرانی وزارت علوم و ستاندن مجوزهای لازم، ویزای ورود به کشور برای این دانشجو دریافت شد و بعد از ثبت نام نیز با معرفی دانشگاه از وزارت امور خارجه درخواست اقامت یک ساله برای این دانشجو صورت خواهد گرفت.

ابراهیم آسوکوتی نخستین دانشجوی خارجی شهریه پرداز دانشگاه محقق اردبیلی نیز ضمن قدردانی از مسئولان دانشگاه محقق اردبیلی به جهت جذب و پذیرش وی در این دانشگاه و همین طور انجام کلیه امور ثبت نامی وی در یک روز، اظهار داشت: بنده برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد با تعدادی از دانشگاه های ایرانی مکاتبه کردم که دانشگاه محقق اردبیلی در سریع ترین زمان ممکن به بنده پاسخ داد.

وی با اشاره به وجود اطلاعات جامع در بخش انگلیسی سایت دانشگاه، اظهار داشت: با مطالعه مطالب موجود در این بخش، اطلاعات کافی و تکمیلی را برای حضور در این دانشگاه دریافت کردم.
منبع:

1399/10/30
10:54:29
0.0 / 5
454
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , سایت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
sunblog