امروز آخرین فرصت ثبت نام تكمیل ظرفیت دستیاری

به گزارش بلاگ سان مهلت ثبت نام جهت شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت و انتخاب رشته جدید چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی امروز آخر می یابد.

امروز آخرین فرصت ثبت نام تكمیل ظرفیت دستیاری
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، مرحله تکمیل ظرفیت چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی برای آن دسته از داوطلبان این دوره از آزمون که در مرحله اصلی مجاز به انتخاب رشته محل بوده و در اعلام نتایج مردود اعلام شده اند یا به هر علت موفق به انجام انتخاب رشته نشده بودند، اجرا می شود.
انتخاب رشته محل در مرحله تکمیل ظرفیت از یکشنبه ۵ بهمن شروع شده و ساعت ۲۴ امروز چهارشنبه ۸ بهمن آخر می یابد. ظرفیت پذیرش در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دستیاری ۶۵۸ نفر است و داوطلبان می توانند رشته های مورد نظر در دانشگاه های علوم پزشکی را انتخاب کنند.
بر مبنای رای صادره در نود و یکمین نشست شورای آموزش پزشکی و تخصصی تاریخ ۱۹ آبان ۹۸ داوطلبان با عنایت به نمره و حدنصاب مرحله اصلی هر رشته محل، مجاز به انتخاب آن رشته محل هستند. هر داوطلب در فرم انتخاب رشته محل خود می تواند تنها رشته محل هایی را مشاهده کند که نمره حد نصاب لازم آنها را کسب کرده باشد. کسب حد نصاب لازم در هر رشته محل به منزله پذیرش نهایی نیست و پذیرش نهایی بر مبنای قوانین و مقررات مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته محل است.
بر مبنای مصوبات شورای آموزش پزشکی و تخصصی منصرفین از ثبت نام به هر دلیل، از شرکت و پذیرش در آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی سال آینده (دوره ۱۸) محروم خواهند شد.1399/11/09
12:16:34
0.0 / 5
365
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
sunblog