امكان مجدد برای ثبت نام تكمیل ظرفیت دستیاری فراهم گردید

به گزارش بلاگ سان جاماندگان ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی مجدد فردا می توانند در این آزمون ثبت نام کنند.

امكان مجدد برای ثبت نام تكمیل ظرفیت دستیاری فراهم گردید
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا؛ مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد؛ آن دسته از داوطلبان چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی که در مرحله اصلی مجاز به انتخاب رشته محل بوده و در نتایج نهایی پذیرفته نشدند یا به هر علت موفق به انجام انتخاب رشته نشده بودند، امکان مجدد انتخاب رشته فراهم آمد.
بر مبنای انتشار اعلام نیاز رشته محل در مرحله تکمیل ظرفیت و همینطور اصلاحیه آن و با عنایت به درخواست دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی اصلاحیه در خصوص اضافه شدن رشته محل اعلام گردید.
بر این اساس زمان انتخاب رشته در آزمون فوق باردیگر فردا سه شنبه ۱۴ بهمن ماه جاری از راه مرکز سنجش آموزش پزشکی شروع می شود و تا ساعت ۲۴ این روز ادامه دارد
داوطلبان آزمون دستیاری دوره چهل و هفتم برای انتخاب رشته محل جدید یا ویرایش فرم انتخاب رشته خود می توانند تا امروز دوشنبه ۱۳ بهمن ۹۹ فرصت داشتند با ورود به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.
مطابق مصوبات شورای آموزش پزشکی و تخصصی منصرفین از ثبت نام به هر دلیل، از شرکت و پذیرش در آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی سال آینده (دوره ۱۸) محروم خواهند شد.

منبع:

1399/11/15
17:52:52
0.0 / 5
350
تگهای خبر: آموزش , سایت , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
sunblog