آخرین تصمیم وزارت علوم درباره آموزش ترم آینده دانشگاه ها

به گزارش بلاگ سان معاون آموزشی وزارت علوم از دریافت مجوز ستاد ملی مقابله با کرونا برای بازگشایی کلاس های عملی دانشجویانی که احتیاج به خوابگاه ندارند در خارج از شهرهای قرمز و نارنجی اطلاع داد.

آخرین تصمیم وزارت علوم درباره آموزش ترم آینده دانشگاه ها
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، دکتر علی خاکی صدیق ضمن بیان این مطلب ضمن اشاره به مصوبات پنجاه و ششمین جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا در تاریخ ۱۸ بهمن ماه اظهار داشت: بر اساس این مصوبات، کلاس های عملی دانشجویان در دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی خارج از شهرهای قرمز و نارنجی که احتیاج به خوابگاه ندارند با رعایت دستورالعمل های بهداشتی مورد تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود.
به قول وی، در این مصوبه آمده است در صورتیکه این امکان فراهم باشد که در هر اتاق خوابگاه یک دانشجو اقامت کند، استفاده از خوابگاه هم مانعی ندارد.
معاون آموزشی وزارت علوم، درمورد دیگر مصوبه ستاد مورد اشاره هم اظهار داشت: وزارت علوم مجاز شده است با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با رعایت مفاد پروتکل آزمون های زبان و افزایش تعداد حوزه های آزمون، نسبت به برنامه ریزی و برگزاری امتحانات MSRT اقدام نماید.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر خاکی صدیق ابراز امیدواری کرد این مصوبات بتواند برطرف کننده برخی کاستی ها در روند آموزش دانشجویان ناشی از شرایط شیوع بیماری کووید -۱۹ در کشور باشد.1399/11/21
20:45:05
0.0 / 5
326
تگهای خبر: آموزش , برنامه , دانشگاه , رمان
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog