تكمیل ظرفیت رشته های علوم پزشكی دانشگاه آزاد شروع شد

به گزارش بلاگ سان دانشگاه آزاد اسلامی، فرایند تکمیل ظرفیت متقاضیان مقاطع کاردانی و کارشناسی رشته های علوم پزشکی را شروع کرد.

تكمیل ظرفیت رشته های علوم پزشكی دانشگاه آزاد شروع شد
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام نمود: داوطلبان گروه علوم تجربی، حاضر در جلسه آزمون سراسری سال ۹۹ که بر مبنای کارنامه صادره از جانب سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته شده اند، می توانند برای شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت این دانشگاه در رشته های (کاردانی و کارشناسی) گروه علوم پزشکی شرکت نمایند.
این داوطلبان از بامداد امروز سه شنبه ۲۸ بهمن تا ساعت ۲۴ روز شنبه مورخ ۲ اسفند می توانند با رفتن به سامانه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته خود اقدام نمایند.
داوطلبان واجد شرایط می توانند با استفاده از کد دسترسی مندرج در ذیل کارنامه و کد ملی به سامانه وارد شده و بعد از پرداخت وجه انتخاب رشته نسبت به انتخاب حداکثر ۱۰۰ رشته و محل متناسب با گروه آزمایشی مربوطه اقدام نمایند.
لازم است داوطلبان در ابتدا از وجود رشته محل مورد علاقه خود در دفترچه راهنمای انتخاب رشته اطمینان حاصل کنند و سپس نسبت به پرداخت وجه انتخاب رشته دوره مربوطه اقدام نمایند.
نتایج این مرحله از تکمیل ظرفیت هم هفته دوم اسفند ماه اعلام خواهد شد.
منبع:

1399/11/28
14:40:00
0.0 / 5
350
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog