معاون دانشجویی دانشگاه تهران:

آماده پذیرش دانشجویان در خوابگاهها هستیم

بلاگ سان: معاون دانشجویی دانشگاه تهران با تکیه بر اینکه آموزش های نظریه دانشجویان در ترم جاری حضوری عرضه می شوند، اظهار داشت: آمادگی داریم تا با برنامه ریزی اداره کل آموزش دانشگاه شرایط اسکان دانشجویان برای گذراندن دروس عملی به صورت فشرده را مشابه سال تحصیلی قبل فراهم آوریم.

آماده پذیرش دانشجویان در خوابگاهها هستیم
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، دکتر سعید حبیبا در نشست معاونان دانشجویی دانشکده ها و پردیس های دانشگاه تهران به برنامه این دانشگاه در مورد اسکان و آموزش دانشجویان اظهار داشت: اداره کل امور خوابگاه های این دانشگاه آمادگی دارد تا با برنامه ریزی اداره کل آموزش دانشگاه شرایط اسکان دانشجویان برای گذراندن دروس عملی به صورت فشرده را مشابه سال تحصیلی قبل فراهم آورد.
معاون دانشجویی دانشگاه تهران اظهار نمود: بر مبنای بخشنامه اخیر سازمان امور دانشجویان امکان میهمان شدن دانشجویان در دانشگاه های نزدیک محل زندگی برای گذراندن دروس عملی هم فراهم گشته است.
حبیبا اضافه کرد: متأسفانه طبق گزارش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در آستانه پیک چهارم انتشار کرونا قرار گرفته ایم، بنابراین آموزش در نیم سال دوم تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ برای مقاطع مختلف بخصوص دانشجویان مقطع کارشناسی همچنان به صورت مجازی خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، ایشان در ادامه اضافه کرد: هم اکنون صرفاً به دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی که تصویب پروپزال کرده اند و احتیاج به حضور فیزیکی در آزمایشگاه، مزرعه، بیمارستان و … را دارند و استادان راهنما و رئیس دانشکده آنها این اجبار را تشخیص می دهند، اجازه اسکان در خوابگاه ها را خواهیم داد.
معاون دانشجویی دانشگاه تهران با اشاره به اینکه حفظ سلامتی دانشجویان برای دانشگاه در اولویت نخست قرار دارد، تصریح کرد: باید بپذیریم مشکلات و آثار مترتب از ویروس کرونا کل جهان را درگیر کرده است و خیلی از تبعات آن از دست ما خارج است، ولی بایستی تلاش نماییم ضمن حفظ سلامتی دانشجویان بین ظرفیت ورودی ها و میزان فارغ التحصیلان تعادل برقرار نماییم و در این حوزه وجود وحدت رویه بین دانشکده ها و پردیس ها ضروریست.
منبع:

1399/12/05
14:23:55
0.0 / 5
378
تگهای خبر: آموزش , برنامه , دانشگاه , رمان
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog