نصیرایی:

ادغام مراكز علمی و دانشگاه ها به صورت غیركارشناسی صورت می گیرد

بلاگ سان: نماینده مردم فردوس در مجلس شورای اسلامی نسبت به آنچه ادغام غیرکارشناسی دانشگاه ها و مراکز علمی خواند هشدار داد.

ادغام مراكز علمی و دانشگاه ها به صورت غیركارشناسی صورت می گیرد
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، مجید نصیرایی در تذکری در جلسه علنی بامداد امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی اظهار نمود: پس از گذشت پنج سال از مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در مورد ادغام مراکز علمی و دانشگاه ها اقدامی دراین زمینه صورت نگرفت و حالا دولت در ماه های پایانی فعالیت اش بدون کار کارشناسی و بدون مشورت درصدد اجرای این مصوبه برآمده است.
وی افزود: متاسفانه وزیر علوم بدون همفکری نسبت به ادغام مراکز آموزشی ادغام کرده که این مساله مسائل اجتماعی زیادی را به وجود می آورد. معین نیست که چه اصراری دارند برای کشور مساله و حاشیه ایجاد کنند در صورتیکه این اقدام غیرکارشناسی به 140 هزار دانشجو لطمه می زند.
قالیباف در پاسخ به این تذکر اظهار نمود: قبل از این در نامه وزیر علوم دغدغه نمایندگان را مطرح کردم ادغام مراکز علمی و دانشگاه ها باید با هماهنگی صورت گیرد و تکلیف دانشگاه هایی که ردیف بودجه دارند یا با کمک های مردمی اداره می گردند مشخص شود این مساله را پیگیری می نماییم تا مشکل حل شود.
منبع:

1399/12/12
10:18:43
0.0 / 5
435
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , فرهنگی
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
sunblog