دستیاران امسال چقدر وام می گیرند؟

به گزارش بلاگ سان رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت از دو برابر شدن مبلغ وام دستیاری دانشجویان در سال جدید آگاهی داد و اظهار داشت: مبلغ این وام از 15 میلیون به 30 میلیون تومان افزایش می یابد.

دستیاران امسال چقدر وام می گیرند؟
مهندس بهروز رحیمی در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب اظهار نمود اشاره کرد: در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ به ۱۰ هزار نفر از دانشجویان دستیاری و دکترای تخصصی PH.D وام قرض الحسنه به مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال اعطاء شد که در این راستا با بانک قرض الحسنه مهر ایران هماهنگی های لازم صورت گرفت و به همین دلیل توافق نامه ای نیز امضا شده است.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت اشاره کرد: به دنبال امضای توافق نامه فوق به دانشجویانی که از طرف صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت به بانک قرض الحسنه مهر ایران معرفی گشتند، مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال وام قرض الحسنه با سود ۴ درصد، به صورت یک جا داده شد که بازپرداخت آن پس از تنفس هشت ماهه، در اقساطی ۳۴ تا ۳۶ ماهه خواهد بود.
وی به موفقیت های حاصله در حوزه وام دستیاری و ارائه این وام به مبلغ ۱۵ میلیون تومان اشاره نمود و اظهار داشت: این خبر خوش را به دستیاران عزیز خواهیم داد که مبلغ این وام در سال آینده دو برابر خواهد شد.
رحیمی در حوزه بیمه تکمیلی دانشجویان دستیاری از رسیدن خبرهای خوش در آینده نزدیک آگاهی داد و متذکر شد: نگاه مجموعه فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، همراهی و همیاری با دانشجویان است و به واقع تلاش می کند تا به هر اندازه که در توان خود می بیند در راه رفع مشکلات این عزیزان حرکت نماید.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت اظهار داشت: اولویت بندی دانشجویان برمبنای برخی شاخص ها همچون "دانشجویان ورودی سال ۹۶ به قبل"، "دانشجویان متاهل"، "دانشجویان سرپرست خانوار"و... است، که بعد از عبور از این مرحله، وام دستیاری به دانشجویان ورودی ۹۷ به بعد نیز تعلق خواهد گرفت.1400/01/08
12:02:33
0.0 / 5
467
تگهای خبر: فرهنگی
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
sunblog