نحوه فعالیت مراكز آموزشی و درمانی علوم پزشكی دانشگاه آزاد

نحوه فعالیت مراکز آموزشی و درمانی در حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی با عنایت به مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا اعلام گردید.

نحوه فعالیت مراكز آموزشی و درمانی علوم پزشكی دانشگاه آزاد
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی و با عنایت به مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا درمورد تداوم فعالیتهای آموزشی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و پیرو دستورالعمل های ابلاغی، نحوه فعالیت مراکز آموزشی و درمانی در حوزه علوم پزشکی تا تاریخ 31 فروردین سالجاری اعام شد.
بر این اساس، کلیه کلاس های برخط و مجازی دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه در روزها و ساعتهای مقرر شده برقرار است و برگزاری کلیه کلاس های نظریه و عملی گروه علوم پزشکی مقاطع غیر بالینی به صورت حضوری ممنوع می باشد.
همچنین، کلیه کارآموزی های دانشجویان دانشگاه آزاد در مدت مورد اشاره تعطیل می شود و کارورزان مطابق قبل و برابر دستورالعمل یاد شده فوق در شیفت های کشیک و پست کشیک لازم است حضور داشته باشند.
بر این اساس، کلیه راندهای آموزشی، گزارش های صبحگاهی، ژورنال کلاب و سایر فعالیتهای آموزشی باید به صورت مجازی برگزار گردد.
بنابر اعلام دانشگاه آزاد و با عنایت به این که مراکز درمانی در مشاغل گروه اول بوده و دایر است، بنابراین کارکنان شاغل در این واحدها از شمول بخشنامه های صادره در مورد دورکاری مستثنی بوده و تابع ضوابط و مقررات در ارتباط با مراکز درمانی به فعالیت خود ادامه می دهند و کارکنان پشتیبان درمان در واحدهای درمانی هم به فعالیت خود ادامه می دهند.
منبع:

1400/01/23
19:30:55
0.0 / 5
289
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , رمان
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
sunblog