نحوه فعالیت مراكز آموزشی و درمانی علوم پزشكی دانشگاه آزاد

نحوه فعالیت مراكز آموزشی و درمانی علوم پزشكی دانشگاه آزاد

نحوه فعالیت مراکز آموزشی و درمانی در حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی با عنایت به مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا اعلام گردید.


به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی و با عنایت به مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا درمورد تداوم فعالیتهای آموزشی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و پیرو دستورالعمل های ابلاغی، نحوه فعالیت مراکز آموزشی و درمانی در حوزه علوم پزشکی تا تاریخ 31 فروردین سالجاری اعام شد.
بر این اساس، کلیه کلاس های برخط و مجازی دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه در روزها و ساعتهای مقرر شده برقرار است و برگزاری کلیه کلاس های نظریه و عملی گروه علوم پزشکی مقاطع غیر بالینی به صورت حضوری ممنوع می باشد.
همچنین، کلیه کارآموزی های دانشجویان دانشگاه آزاد در مدت مورد اشاره تعطیل می شود و کارورزان مطابق قبل و برابر دستورالعمل یاد شده فوق در شیفت های کشیک و پست کشیک لازم است حضور داشته باشند.
بر این اساس، کلیه راندهای آموزشی، گزارش های صبحگاهی، ژورنال کلاب و سایر فعالیتهای آموزشی باید به صورت مجازی برگزار گردد.
بنابر اعلام دانشگاه آزاد و با عنایت به این که مراکز درمانی در مشاغل گروه اول بوده و دایر است، بنابراین کارکنان شاغل در این واحدها از شمول بخشنامه های صادره در مورد دورکاری مستثنی بوده و تابع ضوابط و مقررات در ارتباط با مراکز درمانی به فعالیت خود ادامه می دهند و کارکنان پشتیبان درمان در واحدهای درمانی هم به فعالیت خود ادامه می دهند.
منبع:

1400/01/23
19:30:55
0.0 / 5
177
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , رمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog