آغاز انتخاب رشته داوطلبان آزمون دكتری دانشگاه آزاد

به گزارش بلاگ سان انتخاب رشته دوره دکتری تخصصی سال ۱۴۰۰دانشگاه آزاد اسلامی برای داوطلبانی که در آزمون سراسری دوره دکتری تخصصی سازمان سنجش آموزش کشورشرکت کرده اند، از عصر امروز سه شنبه ۳۱ فروردین ماه شروع شد و تا آخر روز چهارشنبه ۸ اردیبهشت ماه ادامه دارد.

آغاز انتخاب رشته داوطلبان آزمون دكتری دانشگاه آزاد
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، داوطلبان مجاز به انتخاب رشته برپایه کارنامه صادره از جانب سازمان سنجش آموزش کشور می توانند متناسب با مجموعه امتحانی خود حداکثر تا ۸۰ رشته/ محل را در دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب کنند.
داوطلبان لازم است با رفتن به سامانه www.azmoon.org دفترچه راهنمای انتخاب رشته را دریافت نمایند. متقاضیان دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی لازم است بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و درصورت دایر بودن رشته/ گرایش مورد تقاضای ایشان در دانشگاه آزاد اسلامی از راه سامانه مذکور انتخاب رشته نمایند.
مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اعلام نمود که داوطلبان لازم است با کد شناسه انتخاب رشته مندرج در ذیل کارنامه صادره از جانب سازمان سنجش آموزش کشور وکد ملی مبادرت به ورود به سامانه نموده وپس از پرداخت وجه ثبت نام نسبت به انتخاب رشته/محل های مورد نظر خود به ترتیب اولویت اقدام نمایند.
منبع:

1400/02/01
21:46:38
0.0 / 5
377
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
sunblog