اعلام اسامی پذیرفته شدگان كارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه علم و صنعت

بلاگ سان: نتایج اولیه و اسامی حائزین شرایط ورورد به دوره کارشناسی ارشد بدون آزمون استعدادهای درخشان دانشگاه علم و صنعت ایران در سال تحصیلی 1401-1400 اعلام گردید.

اعلام اسامی پذیرفته شدگان كارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه علم و صنعت
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، دانشگاه علم و صنعت نتایج اولیه حائزین شرایط دوره کارشناسی ارشد بدون آزمون استعدادهای درخشان این دانشگاه را اعلام نمود.
این دانشگاه در اطلاعیه ای اصرار کرد که قبولی نهایی پذیرفته شدگان منوط بر احراز شرایط صلاحیت عمومی و تایید سازمان سنجش آموزش کشور می‏باشد و همین طور این افراد باید در تاریخ ۳۱ شهریور سال جاری فارغ التحصیل گردند. همین طور در صورت افزایش ظرفیت، اسامی تکمیل ظرفیت و نحوه و تاریخ ثبت نام متعاقبا اعلام خواهد شد.
دانشگاه علم و صنعت همین طور اعلام کرد، افرادی که قصد تجدید نظر و انصراف دارند، باید هر چه زودتر انصراف خودرا بعد از تکمیل نمودن فرم انصراف باتوجه به شرایط خاص پیش آمده بصورت ایمیل به دانشکده و دفتر استعدادهای درخشان اعلام نمایند.
لازم به ذکر است اسامی نهایی به محض باز شدن پرتال سازمان سنجش در سامانه وارد خواهد شد و پس از ورود به پرتال، امکان ثبت نام برای دانشگاه دیگری وجود نخواهد داشت.
متقاضیان می توانند اسامی پذیرفته شدگان را در سایت دانشگاه علم و صنعت به آدرس "gto.iust.ac.ir" ببینند.
منبع:

1400/02/05
21:35:54
0.0 / 5
337
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , سایت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
sunblog