رئیس بسیج جامعه زنان كشور :

توزیع بسته های معیشتی ماه رمضان میان زنان سرپرست خانوار

به گزارش بلاگ سان رئیس بسیج جامعه زنان کشور اظهار داشت: همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان، طرح مواسات با محوریت بانوان سرپرست خانوار و نیازمندان در حال اجراست.

توزیع بسته های معیشتی ماه رمضان میان زنان سرپرست خانوار

مینا بیابانی، در گفتگو با خبرنگار مهر، درباب اجرای طرح مواسات در روزهای ماه مبارک رمضان اظهار داشت: همزمان با فرارسیدن ماه رمضان و همچون سالهای قبل، بسیج جامعه زنان مبادرت به توزیع بسته های معیشتی و اقلام مورد نیاز خانواده ها کرد.
وی اضافه کرد: توزیع این بسته ها با تمرکز بر خانواده های زنان سرپرست خانوار، هموطنان نیازمند و خانواده های کرونائی نیازمند بوده است که این بسته ها توسط خواهران بسیجی در سطح کشور و پایگاه های بسیج توزیع شده است.
بیابانی اشاره کرد: همزمان با ایام نوروز نیز بسته های معیشتی ویژه سال نو به همراه البسه نو میان خانواده های شناسایی شده و نیازمند سراسر کشور توزیع شد.
رئیس بسیج جامعه زنان درباب تعداد این بسته ها عنوان کرد: توزیع بسته های معیشتی تا اختتام ماه مبارک رمضان ادامه دارد. بدین سبب هم اکنون تعداد دقیق بسته های توزیع شده معین نیست اما بطور کلی محوریت برنامه های بسیج زنان در این ماه طرح مواسات و همدلی است.
وی درباب طرح نذر خون نیز عنوان کرد: باتوجه به شیوع مجدد کرونا و نیاز بانک خون کشور به ذخایر خونی به تمامی پایگاه های بسیج بانوان اعلام شده تا اعضا در طرح نذر خون شرکت نمایند. از طرف دیگر با سازمان انتقال خون نیز هماهنگی های لازم انجام شده و این طرح در حال اجراست.
رئیس بسیج جامعه زنان درباب روش اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی بسیج زنان در روزهای شیوع ویروس کرونا توضیح داد: باتوجه به بسته بودن مساجد و مراکز مذهبی به سبب محدودیت های کرونائی برنامه های فرهنگی، قرآنی و مذهبی بسیج در این ماه مبارک بصورت مجازی و به شکل گسترده ای برگزار شده است. بعلاوه مسابقات ویژه فرهنگی و معنوی نیز در فضای مجازی در حال اجراست.
بیابانی با اشاره بر آزاد سازی بانوان زندانی در ماه رمضان نیز اشاره کرد: طرح کمک به آزادسازی مادران و زنان زندانی جرایم غیرعمد قبل از ایام نوروز نیز اجرا شد و خوشبختانه توانستیم شماری از این مادران را به آغوش خانواده بازگردانیم. اجرای این طرح به شکل خاص در ماه رمضان نیز ادامه دارد و آمارهای آن به هموطنان اعلام خواهد شد.


منبع:

1400/02/12
23:41:19
0.0 / 5
355
تگهای خبر: برنامه , شركت , فرهنگی
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
sunblog