اطلاعیه جدید معاونت پژوهشی دانشگاه تربیت مدرس به دنبال ادامه محدودیت های كرونایی

به گزارش بلاگ سان با عنایت به تمدید محدودیت های کرونایی شهر تهران از جانب ستاد ملی مدیریت کرونا، معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه در مورد نحوه فعالیت پژوهشی دانشجویان اطلاعیه جدیدی صادر کرد.

اطلاعیه جدید معاونت پژوهشی دانشگاه تربیت مدرس به دنبال ادامه محدودیت های كرونایی

به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، در این اطلاعیه آمده است: با عنایت به تمدید محدودیت های کرونایی شهر تهران توسط ستاد ملی مدیریت کرونا و پیرو اطلاعیه شماره سوم معاونت پژوهشی مورخ ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ در خصوص اعلام سطح ۴ محدودیت در دانشگاه، به منظور مدیریت فعالیتهای پژوهشی دانشجویان از این تاریخ تا اطلاع ثانوی، فعالیت پژوهشی در آزمایشگاه ها و کارگاه های پردیس مرکزی و دانشکده کشاورزی مشروط به رعایت موارد زیر در وضعیت فی درخلال سطح ۳ و سطح ۴ اعلام می شود.

۱- صدور مجوز فعالیت پژوهشی صرفاً برای دانشجویان بومی و دانشجویانی که هم اکنون در خوابگاه های تحت نظر دانشگاه ساکن هستند.

۲- صدور مجوز فعالیت در آزمایشگاه توسط کمیته ایمنی دانشکده ها به تعداد محدود و الزاما برای موارد ویژه و ضروری با ظرفیت حداکثر ۵۰% افراد مشمول سطح ۳.

۳- صدور مجوز فعالیت، مشروط به نظارت و هدایت استاد راهنما و کمیته ایمنی دانشکده امکان پذیر است.

۴- به منظور حفظ سلامت دانشجویان لازم است کمیته ایمنی دانشکده ها نظارت کاملا سخت گیرانه بر فعالیت افراد در آزمایشگاه ها اعمال کنند. طی بازدیدهای سرزده در صورت مشاهده هرگونه عدم رعایت پروتکل ها، مجوزها بلافاصله لغو خواهد شد.

۵- صدور مجوز فعالیت به روال گذشته و برپایه تایید کمیته ایمنی دانشکده و ارسال اسامی افراد دارای مجوز به مدیریت حراست دانشگاه با امضاء ریاست دانشکده است. ارسال لیست دانشجویان مشمول شرایط جدید به معاونت پژوهشی دانشگاه الزامی است.

۶- فعالیتهای پژوهشی، آزمایشگاهی و حضور دانشجویان و پژوهشگران در دانشگاه مشمول پروتکلهای ابلاغ گردیده به دانشگاه توسط مراجع ذی ربط است و هر گونه تغییر در موارد ذکر شده از راه اطلاعیه های آتی ابلاغ خواهد گردید.

گفتنی است در سطح ۴ محدودیت های کرونایی، کلیه فعالیت ها در سطح دانشگاه متوقف خواهد شد و ورود به آزمایشگاه ها بسیار محدود و به منظور رسیدگی به موجودات زنده و تعمیر و نگهداری تانک های ازت و فریزرها خواهد بود.

بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس، در سطح ۳ محدودیت ها هم پژوهش های آزمایشگاهی که در صورت توقف، هزینه هنگفت مالی ایجاد می کند، پژوهش های آزمایشگاهی که در مراحل انتهایی هستند و طی چند هفته آخر می یابند، پژوهش های در حال انجام روی موجودات زنده و سلول تا مرحله نخست ای که قابلیت توقف وجود داشته باشد و موارد پژوهشی آزمایشگاهی که تعهد انجام خدمات حیاتی دانشگاه به سایر ارگان ها مطرح باشد، با حداقل حضور در آزمایشگاه اجازه فعالیت خواهند داشت.

جدول سطح بندی را از لینک زیر دریافت کنید:

جدول تعریف سطوح محدودیت و شرایط فعالیت
1400/02/15
10:41:48
0.0 / 5
326
تگهای خبر: خدمات , دانشگاه
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
sunblog