نتایج اولیه پذیرفته شدگان بدون آزمون دكتری دانشگاه تهران

به گزارش بلاگ سان نتایج بررسی اولیه ثبت نام الکترونیکی برای پذیرش دانشجویان استعداد درخشان در دوره دکتری (Ph.D) سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ اعلام گردید.

نتایج اولیه پذیرفته شدگان بدون آزمون دكتری دانشگاه تهران
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، بر این اساس متقاضیان پذیرش دکتری بدون آزمون (استعدادهای درخشان) دانشگاه تهران در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ که فرم ثبت نام خویش را از سامانه جامع آموزشی دانشگاه تهران تکمیل کرده اند، برای آگاهی از وضعیت بررسی اولیه پرونده الکترونیکی خود با استفاده از شناسه کاربری و رمز عبوری که هنگام ثبت نام در سامانه بوجود آورده اند؛ وارد سامانه شده و از وضعیت بررسی مدارک ارسالی خود آگاه شوند.

داوطلبانی که وضعیت بررسی اولیه مدارک آنها در سامانه جامع آموزشی دانشگاه «مشروط» اعلام شده است برای مصاحبه دعوت شده اند و فرصت دارند نسبت به تکمیل مدارکی که تأیید نشده اند و در قسمت توضیحات علل آن ذکر شده، تا زمان مصاحبه اقدام نمایند.

همینطور داوطلبانی که وضعیت بررسی اولیه آنها در سامانه جامع آموزشی دانشگاه «عدم تأیید» اعلام شده است، بر مبنای ضوابط و مقررات درج شده در شیوه نامه؛ واجد شرایط اولیه پذیرش نبوده اند و از لیست داوطلبان حائز شرایط حذف شدند.
جلسات مصاحبه کلیه رشته یا گرایش ها همزمان با جلسات مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون نیمه متمرکز دکتری سازمان سنجش خواهد بود. بنابراین برنامه دقیق زمانبندی و نحوه برگزاری جلسه مصاحبه علمی از راه وب گاه پردیس یا دانشکده های مرتبط اعلام خواهد شد. در صورت فراموشی شناسه کاربری و یا رمز عبور خود با ایمیل مرکز انفورماتیک دانشگاه به آدرس: Its۳@ut.ac.ir مکاتبه کنند.

نتیجه نهایی بررسی پذیرش داوطلبان پذیرش دکتری بدون آزمون (استعدادهای درخشان) دانشگاه تهران در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ بعد از مصاحبه حداکثر تا آخر شهریور ماه سال ۱۴۰۰ از راه وب گاه معاونت آموزشی دانشگاه، اعلام خواهد شد.
جدول زمان بندی آزمون مصاحبه دکتری تخصصی سال ۱۴۰۰ دانشگاه تهران از ۲۰ خرداد ماه جاری شروع می شود و تا ۵ تیر ادامه دارد و مصاحبه تمامی داوطلبان به صورت الکترونیکی صورت خواهد گرفت.
مصاحبه دکتری در اتاق های ابری ( الکترونیکی)با حضور متقاضی و استادان گروه آموزشی برگزار می شود. ورود به جلسه مصاحبه الکترونیکی، نیازمند نصب بعضی از برنامه ها و نرم افزارها بر روی سیستم عامل است. ضروریست داوطلب چند روز پیش از شروع مصاحبه، امکانات نرم افزاری و سخت افزاری الزم را برای ورود به جلسه مصاحبه فراهم نمایند.
شرکت در مصاحبه الکترونیکی، تنها برای آن دسته از داوطلبانی میسرخواهد بود که در پذیرش اولیه به صورت مشروط پذیرفته شده و به پردیس یا دانشکده ها معرفی شده اند.
با عنایت به برگزاری جلسات مصاحبه به صورت الکترونیکی، ضروریست داوطلبان حداقل 10 دقیقه پیش از شروع جلسه، به اینترنت متصل شوند و در اتاق انتظار مجازی دانشکده (که آدرس آن از سوی دانشکده اعلام خواهد شد) منتظر شروع مصاحبه باشند.
انجام مصاحبه برای هر داوطلب صرفاً یک مرتبه انجام می شود و عدم رجوع داوطلبان مطابق با برنامه زمانبندی به منزله انصراف آنان تلقی شده و برگزاری مجدد مصاحبه برای آن دسته از داوطلبانی که در این مرحله شرکت ننموده اند امکان پذیر نخواهد بود.
با عنایت به این که در طول مصاحبه صدا و تصویر داوطلبان از راه سامانه ضبط می شود. نصب دوربین (وبکم) و فعال بودن آن در طول زمان مصاحبه توسط داوطلبان بر روی سیستمی که از آن استفاده می نمایند الزامی است.
دانشجویان متقاضی برای دریافت نتایج بررسی اولیه، جدول زمانبندی، راهنمای مصاحبه و توضیحات تکمیلی به سایت معاونت آموزشی دانشگاه تهران به آدرس https: //academics.ut.ac.ir رجوع کنند.1400/03/11
22:53:05
0.0 / 5
423
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
sunblog