جزئیات برگزاری آزمون دكتری وزارت بهداشت

جزئیات برگزاری آزمون دكتری وزارت بهداشت

به گزارش بلاگ سان وزارت بهداشت نحوه، زمان توزیع کارت و رشته های برگزاری آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) سال ۱۴۰۰ را اعلام نمود.


به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، بر مبنای تصمیم شورای سنجش و پذیرش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مقرر شد آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) رشته های نوبت سوم یعنی بامداد روز یکشنبه ۶ تیرماه ۱۴۰۰ به شیوه الکترونیک در دانشگاه های محل حوزه آزمون برگزار گردد. آزمون سایر نوبت ها به شکل کاغذی برگزار می شود.
بر این اساس آزمون رشته های فیزیولوژی پزشکی، فیزیولوژی ورزشی، علوم بیومدیکال مقایسه ای، علوم تغذیه، علوم تشریحی، نانوفناوری پزشکی، فارماکولوژی پزشکی، اخلاق پزشکی، شنوایی شناسی، اعضای مصنوعی و وسایل کمکی، گفتاردرمانی و ارگونومی به صورت الکترونیک برگزار می گردد.
ازاین رو داوطلبانی که آزمون آنها به صورت الکترونیکی است می توانند در روز آزمون همراه خود مداد یا خودکار داشته باشند اما همراه داشتن هرگونه یادداشت یا برگه چک نویس ممنوع می باشد. به این داوطلبان در جلسه آزمون برگه چک نویس مهر شده توسط حراست دانشگاه، داده خواهد شد تا در صورت نیاز استفاده کنند و در انتها آزمون این برگه ها جمع آوری خواهد شد. بعد از آخر آزمون، دفترچه سوالات جمع آوری خواهد شد.
همینطور داوطلبانی که آزمون آنها به شکل کاغذی است باید بعد از آخر آزمون پاسخنامه و دفترچه سوالات فرداخود را به مسؤلان برگزار کننده تحویل دهند.
کارت ورود به جلسه آزمون از ساعت ۱۰ بامداد فردا دوشنبه ۳۱ خرداد تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۴ تیر از راه سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قابل دریافت خواهد بود و داوطلبان باید در این بازه زمانی کارت خویش را از سایت دریافت نمایند. با عنایت به این که باید پیش از آزمون، آمار داوطلبان مبتلا به بیماری کووید- ۱۹ به حوزه های امتحانی اعلام گردد، این زمان به هیچ عنوان قابل تمدید نخواهد بود.
ورود داوطلبان به جلسه آزمون بدون کارت ورود به جلسه و کارت شناسایی معتبر ممنوع می باشد. داوطلبان در تکمیل فرم خوداظهاری در ارتباط با بیماری کووید- ۱۹ نهایت دقت را داشته باشند تا به اشتباه خویش را بیمار معرفی نکنند.
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی در ایام پنجم، ششم و هفتم تیرماه به دو شیوه الکترونیک و کاغذی برگزار می گردد.1400/03/31
10:27:55
0.0 / 5
161
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
sunblog