آغاز توزیع كارت آزمون ارشد علوم پزشكی از امروز

کارت ورود به حلسه آزمون کارشناسی ارشد رشته ھای گروه پزشکی سال ۱۴۰۰ از امروز چهارشنبه ۲۳ تیر ماه در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

آغاز توزیع كارت آزمون ارشد علوم پزشكی از امروز
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، توزیع کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی تا ۲۷ تیرماه ۱۴۰۰ ادامه دارد و داوطلبان از راه سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی می توانند کارت ورود به جلسه خویش را دریافت نمایند.
بعد از اتمام مهلت دریافت کارت ورود به جلسه، جهت رعایت پروتکلهای بهداشتی و اعلام به حوزه امتحانی داوطلب، فرم خوداظهاری کرونا تا ۲۴ ساعت پیش از جلسه آزمون، قابل ویرایش خواهد بود.
به منظور رعایت نکات بهداشتی و حفظ سلامتی کلیه داوطلبان، افرادی که مبتلا به بیماری کرونا هستند، از سایر داوطلبان جدا شده و در فضایی مجزا امتحان خواهند داد.
آزمون نوبت بامداد از ساعت ۷: ۳۰ و آزمون نوبت عصر راس ساعت ۱۶ شروع می شود.
بعد از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی در ایام پنجشنبه ۳۱ تیر و جمعه اول مردادماه ۱۴۰۰، کلید اولیه آزمون روز شنبه ۲ مردادماه منتشر می شود.
مهلت ارسال اعتراض به سؤالات آزمون فقط به صورت اینترنتی و در ایام ۲ تا ۴ مردادماه خواهد بود.
زمان رجوع متقاضیان حائز شرایط استفاده از آئین نامه استعداد درخشان (با آزمون و بدون آزمون) به دانشگاه محل تحصیل، در باره زمانی ۹ تا ۱۲ مردادماه تعیین شده است.
بعد از رسیدگی به اعتراضات کلید نهایی آزمون آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی ۱۸ مرداد از راه سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر می شود.
مهلت ارسال اسامی واجدین شرایط استفاده از آئین نامه استعداد درخشان (با آزمون وبدون آزمون) توسط دانشگاه محل تحصیل به مرکز سنجش آموزش پزشکی ۲۰ تا ۲۵ مرداد است.
اسامی دانشگاه های پذیرنده و ظرفیت پذیرش به همراه کارنامه علمی مرحله اول ۲۳ مردادماه اعلام می شود.
انتخاب رشته محل کلیه داوطلبان مجاز در آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال ۱۴۰۰ در ایام ۲۳ تا ۲۶ مردادماه ۱۴۰۰ انجام می شود و اسامی نهایی پذیرفته شدگان به همراه کارنامه نهایی آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی ۲۷ شهریورماه ۱۴۰۰ اعلام می شود.
ثبت نام پذیرفته شدگان در دانشگاه ها اواخر شهریور ماه از راه سامانه دانشگاه محل پذیرش انجام می شود.
منبع:

1400/04/24
11:54:40
0.0 / 5
404
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
sunblog