انتخاب رشته کنکوری های دانشگاه آزاد باردیگر تمدید گردید

مهلت انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کننده در آزمون سراسری (به جز رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی) برای دومین بار تمدید گردید.

انتخاب رشته کنکوری های دانشگاه آزاد باردیگر تمدید گردید
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، کلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ که متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی هستند (به جز رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داورسازی و دامپزشکی) می توانند تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۱۵ شهریور با رفتن به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.
داوطلبان لازم است با استفاده از کد دسترسی مندرج در ذیل کارنامه و کد ملی به سامانه وارد شده و بعد از پرداخت وجه انتخاب رشته نسبت به انتخاب حداکثر یکصد رشته و محل متناسب با گروه آزمایشی مربوطه اقدام نمایند.
داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی در گروههای هنر و زبان خارجی شرکت کرده و مجاز به انتخاب رشته شده اند، می توانند در صورت تمایل رشته محل های این گروه را در بین انتخاب های یکصدگانه خود منظور کنند.
داوطلبانی که رشته محل مورد نظر خویش را در دفترچه رشته های با آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی نمی یابند، توجه داشته باشند که بیشتر از ۹۵ درصد رشته محل های دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی بدون آزمون هستند که در صورت تمایل با رفتن به سامانه www.azmoon.org می­ توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، داوطلبان لازم است ابتدا از وجود رشته محل مورد علاقه خود در دفترچه راهنمای انتخاب رشته اطمینان حاصل کنند و سپس مبادرت به پرداخت وجه انتخاب رشته دوره مربوطه کنند.
پیش از این، مهلت انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی که در کنکور سراسری شرکت کرده بودند، تا ۳۰ مرداد ماه اعلام شده بود و این مهلت یک مرتبه هم تا تاریخ ۵ شهریور تمدید شده بود.
منبع:

1400/06/08
22:03:59
0.0 / 5
476
تگهای خبر: دانشگاه , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog