زمان ثبت نام آزمون دستیاری مشخص شد

طبق اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی ثبت نام از متقاضیان جهت شرکت در چهل و نهمین دوره آزمون دستیاری نیمه دوم بهمن شروع می شود.

زمان ثبت نام آزمون دستیاری مشخص شد
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت اعلام کرد؛ دفترچه راهنمای ثبت نام در نیمه دوم بهمن ماه ۱۴۰۰ در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر می شود و داوطلبان می توانند در این زمان نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
برمبنای تقویم آموزشی وزارت بهداشت، چهل و نهمین دوره آزمون دستیاری سال ۱۴۰۱ در تاریخ ۲۲ اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می گردد.
مدتی پیش نیز دکتر باقری فرد معاون آموزشی وزیر بهداشت، با اشاره به آخرین تصمیمات در شورای آموزش پزشکی درباره آزمون دستیاری پزشکی تاکید کرده بود: در نشست شورا قرار شد باتوجه به مشکلات داوطلبان و شلوغی های اسفند ماه، از دوره چهل و نهم، آزمون اردیبهشت ماه اجرا شود.
وی درباره قدیمی بودن برخی منابع آزمون دستیاری پزشکی و رای دیوان عدالت اداری درباب تغییر این منابع گفته بود که دیوان عدالت اداری برمبنای مصوبات قبلی وزارت بهداشت در خصوص اینکه منابع آزمون دستیاری هر ۲ تا ۵ سال یکبار باید تغییر کند، رای به تغییر منابع آزمون داده بود که با حذف شرط سال و رفع نقص مصوبات، مشکل قدیمی بودن منابع حل شد و منابع آزمون دوره ۴۹ تغییری نمی کند.
معاون آموزشی وزارت بهداشت تصریح کرده بود: بمنظور سهولت داوطلبان، منابع آزمون دستیاری مشابه آزمون پیش کارورزی خواهد بود و منابع آزمون را هیات بورد تعیین و وزارت بهداشت این منابع را اعلام می کند.
1400/11/05
22:24:00
0.0 / 5
495
تگهای خبر: آموزش , سایت , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
sunblog