نوع سؤالات آزمون استخدامی مشخص شد

کلیه سؤالات مواد آزمون عمومی و اختصاصی در نهمین دوره آزمون استخدامی دستگاه های اجرائی بصورت چهارگزینه ای با ضریب 1 هستند که به ازای هر پاسخ اشتباه به سؤالات، یک سوم نمره منفی در نظر گرفته خواهد شد.

نوع سؤالات آزمون استخدامی مشخص شد
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، ثبت نام جهت شرکت در نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرائی کشور از روز چهارشنبه۲۷ بهمن ماه سال قبل بوسیله درگاه اطلاع رسانی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org شروع شد و حدود ۹۳ هزار نفر جهت شرکت در نهمین دوره آزمون استخدامی دستگاه های اجرائی داوطلب شدند.
آزمون رشته های شغلی مربوط به وزارت آموزش و پرورش، روز گذشته جمعه مورخ ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ انجام شد که از تعداد ۵۰۰ هزار داوطلب شرکت کننده بیش از ۳۴ هزار نفر در آزمون استخدامی ویژه رشته های شغلی آموزش و پرورش پذیرفته و استخدام می شوند و آزمون سایر دستگاهها نیز روز ۳۱ تیرماه ۱۴۰۱ برگزار می شود.
کلیه سؤالات مواد آزمون عمومی و اختصاصی بصورت چهارگزینه ای با ضریب یک می باشند. به ازای هر پاسخ اشتباه به سؤالات، یک سوم نمره منفی در نظر گرفته خواهد شد.
دستگاه های اجرائی می توانند حداکثر تا ۶ ماه بعد از اعلام نتیجه نهایی آزمون و تا پیش از زمان برگزاری آزمون بعدی، با هماهنگی سازمان اداری و استخدامی کشور و سازمان سنجش آموزش کشور در هر یک از شغل- محل هایی که داوطلب نداشته و یا افراد پذیرفته شده کمتر از نیاز دستگاه باشند، از میان داوطلبان آزمون با در نظر گرفتن اولویت دوم داوطلبان و رعایت شرایط تعیین شده در شغل محل های مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام امتحان مشترک فراگیر برای دستگاه مورد نظر (اعم از داشتن حد نصاب، سهمیه، جنسیت)، به ترتیب نمرات فضلی در آزمون کتبی، نسبت به دعوت از آنها جهت انجام سایر مراحل استخدامی اقدام نمایند.
مبنای اعلام نتیجه امتحان مشترک فراگیر اولویت اول انتخابی داوطلبان است و اولویت دوم فقط در مرحله تکمیل ظرفیت (در صورت انجام)، مد نظر قرار خواهد گرفت.1401/02/17
22:59:49
0.0 / 5
229
تگهای خبر: آموزش , دستگاه , سایت , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
sunblog