با حكم وزیر علوم؛

سرپرست دانشگاه خوارزمی انتخاب شد

به گزارش بلاگ سان وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی دکتر ˮعلی حسن بیگیˮ را بعنوان ˮسرپرست دانشگاه خوارزمیˮ منصوب نمود.

سرپرست دانشگاه خوارزمی انتخاب شد
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، متن حکم انتصاب دکتر حسن بیگی به شرح ذیل است:
«انتظار می رود با پیروی از آموزه های اسلامی، مبانی علمی، روحیه‌ی انقلابی، راهبردهای اساسی دولت مردمی و برنامه های عرضه شده به مجلس شورای اسلامی و جلب همکاری استادان، مدیران، یاوران علمی(کارکنان) و دانشجویان تمامی امکانات مادی و معنوی دانشگاه همچون ظرفیت عظیم خیرین و واقفین را جهت تحقق سیاست ها و برنامه های اسناد بالادستی، مرجعیت و دیپلماسی علمی، توسعه همه جانبه علم و فناوری، آموزش پژوهش – محور، پژوهش آموزش- محور، مهارت افزایی، کارآفرینی، فرهنگ سازی کار تیمی و گروهی و در نهایت اجرای تمامی محورهای سند" دانشگاه اسلامی" به کار گیرید.
توفیق روز افزون جنابعالی را در پیش برد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) از درگاه پروردگار متعال خواستارم.»
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همینطور در نامه جداگانه ای از زحمات و تلاشهای «دکتر عزیزالله حبیبی» رئیس سابق دانشگاه خوارزمی در مدت تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر علی حسن بیگی (متولد ۱۳۵۵_ زاده آشتیان) دانش آموخته رشته فیزیک پلاسما، عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی با مرتبه دانشیار است که از وی دو عنوان کتاب در زمینه فیزیک مکانیک و مکانیک کلاسیک و حدود ۶۰ مقاله در ISI و ۲۵ مقاله علمی و پژوهشی و عرضه شده در کنفرانس های ملی انتشار یافته است. او همینطور معاونت آموزشی و پژوهشی دانشکده فیزیک دانشگاه خوارزمی و پژوهشکده پلاسما را در کارنامه کاری خود دارد.
1401/04/29
21:18:06
0.0 / 5
272
تگهای خبر: آموزش , برنامه , دانشگاه
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog