آمادگی دانشگاه آزاد برای پذیرش دانشجویان دختر افغانستان

به گزارش بلاگ سان، معاون بین­ الملل و امور دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: این دانشگاه در واحدهای مختلف سراسر کشور، پذیرای بانوان مشتاق علم و دانش در کلیه رشته مقاطع تحصیلی است.

آمادگی دانشگاه آزاد برای پذیرش دانشجویان دختر افغانستان
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، دکتر جلال درخشه ضمن بیان این مطلب اظهار نمود: به علت محدودیتهای بوجود آمده برای تحصیل بانوان در دانشگاه ­های کشور افغانستان، هم­ اینک دانشگاه آزاد اسلامی بعنوان یکی از بزرگترین دانشگاه غیردولتی در جهان و با دارابودن رشته­ های مختلف در گروههای پزشکی و غیرپزشکی در واحدهای مختلف دانشگاهی سراسر کشور، پذیرای بانوان مشتاق علم و دانش در کلیه رشته/مقاطع تحصیلی است.
وی ادامه داد: بانوان کشور افغانستان می توانند به صورت مجازی و از راه سامانه های ­های ویژه دانشگاه در رشته/مقاطع واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی هم ثبت نام کنند و از کلاس های درسی به صورت آنلاین و آفلاین بهره مند شوند.
دکتر درخشه اظهار نمود: دانشگاه آزاد اسلامی طی یک دهه گذشته میزبان بیشتر از ۳۰ هزار نفر از دانشجویان مرد و زن کشور افغانستان بوده است و مفتخریم که تابحال قریب به ۵ هزار فارغ ­التحصیل از کشور افغانستان داشته ایم.
معاون بین­ الملل و امور دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: واحد کابل دانشگاه آزاد اسلامی طی یک سال و نیم گذشته و باوجود شرایط بحرانی افغانستان حضور فعالی در این کشور داشته است و یکی از نهادهای آموزشی جمهوری اسلامی ایران است که در افغانستان فعالیت می کند و حتی در چنین شرایطی توانسته امسال مجوز برگزاری دو دوره کنکور را هم در کشور افغانستان دریافت کند که یک دوره آن برگزار شده است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، وی خاطرنشان کرد: بانوان متقاضی تحصیل (حضوری و مجازی) در دانشگاه آزاد اسلامی می توانند با رفتن به وبسایت fstudent.iau.ir، ضمن دریافت اطلاعات لازم و تکمیلی، در واحدهای دانشگاه ثبت نام کنند.1401/10/07
21:56:04
0.0 / 5
411
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
sunblog