مهلت ثبت نام کنکور تمدید گردید

بلاگ سان: به گزارش بلاگ سان، معاون امور آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت نام نوبت دوم آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ تا روز پنجشنبه ۲۴ فروردین اطلاع داد.

مهلت ثبت نام کنکور تمدید گردید
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، دکتر حسن مروتی ضمن اشاره به این که تا کنون بیشتر از ۴۴۰ هزار داوطلب در نوبت دوم آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ ثبت نام کرده اند، اظهار داشت: به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا امروز یکشنبه ۲۰ فروردین ماه موفق به ثبت نام در نوبت دوم آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ نشده اند، ترتیبی اتخاذ شده که بتوانند تا روز پنجشنبه ۲۴ فروردین ماه نسبت به نام نویسی اقدام نمایند.
معاون امور آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور تصریح کرد: داوطلبان لازم است در ابتدا با رفتن به پنجره واحد خدمات الکترونیکی وزارت آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir نسبت به مشاهده، تایید هویت و دریافت کد ۱۹ رقمی از سامانه اقدام نموده و سپس با مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت نام به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور رجوع و نسبت به ثبت نام در آزمون مذکور اقدام نمایند.
دکتر مروتی در خاتمه خاطرنشان کرد: داوطلبانی که قبلاً ثبت نام خویش را تکمیل کرده اند در صورت تمایل می توانند تا تاریخ فوق نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.

منبع:

1402/01/21
21:39:56
0.0 / 5
355
تگهای خبر: آموزش , الكترونیك , خدمات
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
sunblog