فراهم شدن مهلت مجدد برای انتخاب رشته مجازین آزمون ارشد

به گزارش بلاگ سان، مهلت مجدد انتخاب رشته های تحصیلی برای مجازین به انتخاب رشته در آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ که تابحال انتخاب رشته نکرده اند، فراهم گردید.

فراهم شدن مهلت مجدد برای انتخاب رشته مجازین آزمون ارشد
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور و پیرو انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ و اطلاعیه های تاریخ ۸ و ۱۶ خرداد و با عنایت به تقاضاهای مکرر داوطلبانی که در زمان مقرر موفق به انتخاب رشته نشده اند و برای مساعدت به آنها، ترتیبی اتخاذ شد که این داوطلبان بتوانند از روز شنبه ۱۰ تیرماه تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۱۱ تیر ماه جاری نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.
بر این اساس صرفا این دسته از داوطلبان، لازم است که در مهلت در نظر گرفته شده و بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته و مندرجات اطلاعیه های فوق و با در نظر داشتن نکات ذیل به درگاه اطلاع رسانی این سازمان رجوع و نسبت به ثبت کدرشته محل های انتخابی در آزمون مذکور اقدام نمایند.
بر اساس اعلام سازمان سنجش، برای داوطلبانی که قبلاً نسبت به انتخاب کدرشته محل های تحصیلی اقدام نموده اند، امکان ویرایش کدرشته محل های انتخابی وجود ندارد.
همینطور به سبب عدم امکان معرفی برای مصاحبه در رشته های دارای شرایط خاص و آزمون عملی در این مرحله، داوطلبان از درج این رشته ها اجتناب کنند.
منبع:

1402/04/08
11:52:06
0.0 / 5
274
تگهای خبر: آموزش
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
sunblog