شروع ثبت نام آزمون های ارزشیابی و ارتقاء دانش آموختگان داروسازی

بلاگ سان: ثبت نام آزمون های ارزشیابی و ارتقاء دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور از شروع شد.

شروع ثبت نام آزمون های ارزشیابی و ارتقاء دانش آموختگان داروسازی
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، پروسه ثبت نام آزمون های ارزشیابی و ارتقای دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور از امروز یکشنبه اول مرداد ماه شروع شده و تا ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۴ مردادماه ادامه دارد. بر طبق برنامه ریزی های انجام شده، این آزمون در روز پنج شنبه ۲۶ مرداد ماه انجام می شود.
داوطلبان قبل از نام نویسی اینترنتی، ابتدا باید در پایگاه اینترنتی مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت تشکیل پرونده دهند. فقط افرادی که توسط مرکز خدمات آموزشی تأیید شده باشند، واجد شرایط شرکت در آزمون ارزشیابی/ ارتقاء هستند.
مدارک مورد نیاز برای تشکیل پرونده در مرکز خدمات آموزشی:
تصاویر اسکن شده، مدارک تحصیلی دریافتی از دانشگاه محل تحصیل شامل مدرک نهایی و ریز نمرات کلیه مقاطع تحصیلی که صحت صدور و تعلق آن، به تصدیق و تأیید و مهر و امضای شعبه امور دانشجویی نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در کشور مربوطه و تأیید وزارت امور خارجه در تهران رسیده باشد؛ جزو مدارک مورد نیاز برای ثبت نام بشمار می رود.
همین طور ارائه کلیه سوابق تحصیلی قبلی در ایران (مدرک پیش نیاز برمبنای مدرک گرفتن شده در خارج از کشور، شامل دکتری، فوق لیسانس، لیسانس، دیپلم، پیش دانشگاهی و...)، شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت یا معافیت، گذرنامه های جدید و زمان تحصیل و عکس ۳×۴ برای ثبت نام ضرورت دارد.
در صورتیکه مدرک دریافتی، فوق لیسانس و بالاتر باشد، ارائه پایان نامه تحصیلی به همراه تأییدیه و مهر دانشگاه محل تحصیل، خلاصه ای از رساله به زبان فارسی، CV، مقالات منتشره و کلیه کارهای پژوهشی الزامی است. ارائه ترجمه رسمی کلیه مدارک، چنانچه به زبانی غیر از انگلیسی باشند، الزامی است.1402/05/02
08:07:59
0.0 / 5
252
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
sunblog