اطلاعیه پلیس راهور درباره ی چای دبش

بلاگ سان: پلیس راهور فراجا در واکنش به ادعای مطرح شده پیرامون شماره گذاری خودرو های توقیفی شرکت چای دبش از طرف پلیس راهور اطلاعیه ای صادر کرد.

اطلاعیه پلیس راهور درباره ی چای دبش

به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، پلیس راهور فراجا در پی ادعای مطرح شده در خصوص شماره گذاری خودرو های توقیفی شرکت چای دبش، این مساله را غیرواقعی اعلام نمود. در اطلاعیه ای که مرکز اطلاع رسانی پلیس منتشرکرده، آمده است: « در پی انتشار مطلبی کذب و مغرضانه و سراسر بهتان زنی فرد ضد انقلاب خارج نشین در فضای مجازی در خصوص این که پلیس راهور خودرو های شرکت چای دبش را که مورد توقیف قرار گرفته اند به نام اشخاص یا شرکت های دیگری نقل و انتقال کرده است. پلیس راهور فراجا اعلام می دارد که این خبر اساسا کذب محض بوده و هر نقل و انتقالی برای خودرو های مربوط به اشخاص حقیقی و حقوقی در یک پروسه بطورکامل روشن و شفاف صورت می پذیرد به نحوی که امکان نقل و انتقال خودرو های توقیفی و دستوردار در سامانه های این پلیس، اصلاً امکان پذیر نیست. »

در ادامه اطلاعیه پلیس راهور فراجا درباره ی چای دبش اظهار داشت: « لازم به ذکر است که بر طبق قانون، نقل و انتقال کلیه وسایل نقلیه اشخاص حقیقی یا حقوقی که فاقد دستورات مراجع قضایی یا سایر دستگاه های ذیصلاح باشند بلامانع بوده و اگر نقل و انتقالی برای خودرو های شرکت مذکور در استان البرز صورت گرفته مربوط به گذشته و فاقد دستور قضایی در خصوص توقیف یا عدم ارائه خدمات بوده است. از جانب دیگر، تعداد خودرو های ادعا شده تحت مالکیت شرکت موصوف نیز مورد تایید این پلیس نبوده و در صورت لزوم مستندات آن به مراجع قضایی ارائه خواهد شد.»

پلیس راهنمایی و رانندگی در آخر تاکید کرده که «حق اقامه دعوی مقابل انتشاردهندگان چنین اتهامات بی اساسی را در مراجع قضایی برای خود محفوظ میداند.»

منبع:

1402/09/19
15:47:32
0.0 / 5
229
تگهای خبر: حقوقی , خدمات , دستگاه , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
sunblog